Публикации за месяц: ЯНВАРЬ 2013


Співпраця Фонда з підприємствами міста Дніпродзержинська

29.01.13


  На ведучих підприємствах м. Дніпродзержинська проводяться заходи по підведенню підсумків роботи з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму за 2012 рік.

  24 січня 2013 року на ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського», колектив якого налічує біля 15 тисяч чоловік, була проведена розширена нарада із зазначеного питання. В роботі наради взяла участь і виступила начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дніпродзержинську Ігнатова Валентина Пантелеймонівна.

   В своєму виступі вона підвела підсумки співпраці відділення Фонду з управлінням по охороні праці підприємства і його структурними підрозділами, охарактеризувала стан виробничого травматизму, призвала всіх присутніх на нараді докладати можливих зусиль задля зниження виробничого травматизму на підприємстві.

  За дорученням начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області Братко Надії Іванівни Ігнатова В.П. вручила Почесні грамоти керівникам структурних підрозділів ...

всё...


Станом на 14.01.2013 року заборгованість по виплатам щомісячних страхових виплат відсутня.


Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Дніпропетровській області інформує, що згідно плану асигнувань на січень 2013 року потреба для виплати щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві в Дніпропетровській області склала 59,4 млн. грн., членам сімей в разі втрати годувальника - 1,8 млн.

Вся необхідна сума перерахована потерпілим та членам їх сімей.

Станом на 14.01.2013 року заборгованість по виплатам щомісячних страхових виплат відсутня.


Категорії