Публикации за месяц: ЯНВАРЬ 2014


Виїзна робоча нарада з питань надання медико-соціальних послуг

27.01.14


    24 січня в м.Верхньодніпровську під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Надії Братко проведена виїзна розширена робоча нарада з начальниками (виконуючими обов’язки начальників) відділень виконавчої дирекції Фонду на тему „Про забезпечення медико-соціальними послугами потерпілих на виробництві в Дніпропетровській області у 2013 році та завдання на 2014 рік”.
   Про основні підсумки роботи з питань забезпечення потерпілих медико-соціальними послугами доповіла заступник начальника управління Н.Матвієнко. Начальник відділу медичного обслуговування управління В.М’ячін зробив більш детальний аналіз по всім напрямам роботи та відділенням виконавчої дирекції Фонду.
   На нараді заслухано звіти начальників відділень в м.Дніпропетровську, м.Першотравенську та м.Марганці.
    За результатами наради схвалено рішення щодо підвищення рівня та більш ефективної організації роботи робочих органів виконавчої дирекції Фонду в частині надання медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві та професійних захворювань в Дніпропетровській області.


всё...


Відбулася зустріч з представниками громадських організацій


   15 січня 2014 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області відбулася зустріч з представниками громадських організацій інвалідів праці, потерпілих та сімей робітників загиблих на виробництвах Дніпропетровської області.
   Громадські організації були представлені обласною ГО „Мир” та профспілковими організаціями НПГУ при відділенні виконавчої дирекції Фонду в місті Павлограді, Петршотравенську та Тернівці.
  На зустрічі розглянуто питання про відшкодування шкоди та надання медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві в Дніпропетровській області у 2013 році та перспективи роботи у 2014 році.Категорії