пленка для водоема купить, пруд декоративный пластиковый, пластиковый пруд купить

Публикации за месяц: ЯНВАРЬ 2016


Стан виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях Дніпропетровської області у 2015 році

25.01.16


   За 2015 рік до відділень виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області надійшло 826 повідомлень про нещасні випадки (11 повідомлень про групові нещасні випадки, 116 повідомлень про смертельні випадки і випадки смерті працівників на виробництві) та 693 повідомлення про професійні захворювання. Страхові експерти приймали участь у розслідуванні всіх нещасних випадків та професійних захворювань.

   За результатами розслідування складені акти про нещасні випадки на виробництві за формою Н-1 на 581 працівника, у тому числі 36 - смертельно, потерпілим у 5 групових випадках складено 8 актів, в тому числі 4 - смертельно. У 169 випадках комісії з розслідування нещасних випадків дійшли до висновку, що нещасні випадки не пов’язані з виробництвом, у тому числі: 1 груповий нещасний випадок та 58 випадків смерті на підприємстві.

    67 нещасних випадків, в яких зазнали травм 76 осіб, залишаються в стадії розслідування, тому числі 4 групових нещасних випадки та 20 смертельних випадків і випадків смерті працівників ...


всё...


Медична реабілітація потерпілих триває


    Одними з основних напрямів діяльності Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України є проведення потерпілим на виробництві медичної реабілітації (відновної терапії) на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів та забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

    Вважливе значення має ранній період медичної реабілітації первинно травмованих на виробництві безпосередньо після закінчення стаціонарного лікування. Як можна раніше отримання потерпілим цього виду медико-соціальних послуг, суттєво збільшує вірогідність повного відновлення пошкодженого здоров'я, повернення до трудової діяльності та повноцінного життя. Медичну реабілітацію у тому числі проходять і потерпілі, яким МСЕК вже встановлено стійку втрату професійної працездатності.

Протягом 2015 року на базі 6 санаторно-курортних закладів, медичну реабілітацію (відновне лікування) пройшли 165 потерпілих Дніпропетровської області, у тому числі 4 потерпілих які, тимчасово переміщені з зони проведення АТО.

  Також, робочими органами виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області успішно здійснюється забезпечення інвалідів внаслідок трудового каліцтва та професійного захворювання санаторно-курортним лікуванням.

    Робочими органами виконавчої дирекції ...


всё...


Категорії