Публикации за месяц: ОКТЯБРЬ 2013


Проведено розширену виїзну колегію управлінням виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області.

28.10.13


    25 жовтня 2013 року в місті Дніпродзержинську проведено розширену виїзну колегію управлінням виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області за підсумками роботи за 9 місяців та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.

   До участі у колегії запрошені заступник Дніпродзержинського міського голови Логінов С.В., заступник департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Петренко Ю.Л.

В роботі колегії також прийняли участь начальники відділень, заступники начальника управління, начальники відділів управління, представники підприємств міста.

   Начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Н.Братко, доповіла про підсумки роботи управління та відділень виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області за 9 місяців поточного року. В своєму виступі доповідач відмітила питання, які потребують особливої уваги та поставила конкретні завдання роботи управління та робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області.

   З доповіддю про роботу відділення виконавчої дирекції Фонду в м.Дніпродзержинську виступила начальник відділення Ігнатова В.П.

  За підсумками наради прийнято відповідне рішення.

...
всё...


Семінар-нарада з питань легалізації виплати заробітної плати


   03 жовтня 2013 року відділенням виконавчої дирекції Фонду в м. Дніпродзержинську в центрі зайнятості населення Криничанського району Дніпропетровської області проведено семінар-нараду з питань легалізації виплати заробітної плати та цивілізоване оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками для майбутніх роботодавців-страхувальників та працівників

Доповідач -головний спеціаліст відділу правового забезпечення та по роботі з роботодавцями відділення Фонду Кирпа Н.О. розповіла про страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, за допомогою якого здійснюється соціальний захист, охорона життя та здоров’я громадян у процесі їх трудової діяльності.

   Також, доповідач детально зупинилась на питанні легалізації виплати заробітної плати та цивілізованому оформленні трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками.

Виплата заробітної плати в „конверті” послаблює соціальний захист осіб, які на власний ризик працюють на підставах тіньової економіки, уникаючи перерахувань коштів до бюджетів усіх рівнів та соціальних ...


всё...


Шана героям-спортсменам Дніпропетровщини.


   Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України ініційована перша Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці „Сила духу”.

27 вересня в м. Алушта на базі Олімпійського навчально-спортивного центру „Спартак” відбулося урочисте відкриття спартакіади.

  У своєму вітальному слові голова Організаційного комітету спартакіади, директор виконавчої дирекції Фонду Валерій Акопян зазначив, що це дійство стало логічним продовженням масштабної кампанії відбіркових змагань, які пройшли у липні-вересні поточного року у всіх регіонах України.

  Ідея масового фізкультурно-спортивного свята була не лише реалізована, а й знайшла свій відгук у серцях тих, заради кого розпочато цю нову віху в історії Фонду.

  Потерпілі на виробництві – переможці регіональних змагань змагалися з 6 видів спорту: армспорту, бомбаскету, дартсу, настільного тенісу, шахів та шашок.

  Команду Дніпропетровської області представляли 10 спортсменів (переможці регіональних змагань) із міст Дніпропетровська, Дніпродзержзинська, Жовті Води, Нікополя, Кривого Рога, Павлограда, Першотравенська, серед яких 3 представниці прекрасної половини людства.

Серед ...


всё...


Категорії