гибкая бегущая строка, медиа витрина светодиодная, динамические световые эффекты

Публикации за месяц: ОКТЯБРЬ 2014


Проведено розширену колегію управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області

31.10.14


   30 жовтня 2014 року під головуванням начальника управління Братко Н.І. проведено розширену колегію управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області за підсумками роботи за 9 місяців та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.
   В роботі колегії прийняли участь начальники відділень, заступники начальника управління, начальники відділів управління.
   Начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Н.Братко доповіла про підсумки роботи управління та відділень виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області за 9 місяців поточного року, а саме:
  Повідомила про надходження до бюджету Фонду страхових внесків роботодавців та роботу щодо погашення недоїмки.
  Окремо розглянула питання щодо стану виробничого травматизму та професійних захворювань в області, проведення профілактичної роботи та навчання з питань охорони праці.
Зупинилась на здійсненні страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей).
Звернула увагу присутніх на проведену роботу щодо надання медико-соціальних послуг потерпілим.
Відмітила у своєму виступі претензійно-позовну роботу.
Вказала на основні порушення, ...

всё...


Закликали до співпраці


    8 жовтня 2014 року в об’єднаній Дніпродзержинській податковій інспекції та 9 жовтня 2014 року в Криничанському районному центрі зайнятості спеціалістами відділення Фонду – начальником відділу правової роботи та обліку страхувальників Галіциною О.О. і головним спеціалістом відділу правової роботи та обліку страхувальників Кирпою Н.О. проведено семінари на тему: «Віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва за основним видом економічної діяльності, порядок та строки подання звітності до відділення Фонду» для представників податкової інспекції, центрів зайнятості та місцевої бізнес-еліти.
     Основна задача заходу - донести до учасників важливу роль робочих органів Фонду у визначені розміру єдиного внеску для кожної категорії платників, з урахуванням необхідності забезпечення застрахованим особам страхових виплат і соціальних послуг, передбачені законодавством про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; фінансування заходів, спрямованих на профілактику страхових випадків; створення резерву коштів для забезпечення страхових виплат та надання соціальних послуг застрахованим особам; покриття адміністративних витрат ...

всё...


Нарада в управлінні щодо надання медико-соціальних послуг


   2 жовтня поточного року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням начальника управління Н.Братко відбулася нарада із начальниками відділів медико-соціальних послуг та фахівцями відповідальними за забезпечення потерпілих на виробництві медико-соціальними послугами робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області на тему „Організація забезпечення потерпілих на виробництві у 2014 році путівками для санаторно-курортного лікування, медичною реабілітацією (відновною терапією) та протезно-ортопедичними виробами”.
   Для участі у нараді запрошені заступник директора Дніпропетровського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства по медичній роботі Ішков В.В. та юрисконсульт підприємства Хілько Ю.В.
   На нараді розглянуто стан забезпечення потерпілих на виробництві у 2014 році путівками для санаторно-курортного лікування, медичною реабілітацією (відновною терапією) та протезно-ортопедичними виробами.
   Обговорено питання співпраці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області з санаторно-курортними закладами та протезно-ортопедичними підприємствами.
   Особу увагу приділено важливості своєчасного та в повному обсязі забезпечення потерпілих на виробництві медико-соціальними послугами.
   За підсумками наради прийнято ряд ...

всё...


Категорії