Публикации за месяц: НОЯБРЬ 2014


Проведено розширену нараду управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області за участю соціальних партнерів

05.11.14


   Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області 5 листопада 2014 року в Будинку профспілок (м. Дніпропетровськ) під головуванням начальника управління проведено розширену нараду на тему „Про стан виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах, установах, організаціях Дніпропетровської області за 9 місяців 2014 року та підвищення ефективності профілактичних заходів”.
   В нараді прийняли участь керівники територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, обласної державної адміністрації, Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, страхові експерти з охорони праці робочих органів Фонду, інженери з охорони праці підприємств області.
Вступне слово Н.Братко відобразило основні підсумки роботи робочих органів Фонду за 9 місяців по всім напрямкам діяльності.
   Не дивлячись на складну ситуацію в країні, Фонд своєчасно і в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед нашими потерпілими та членами їх сімей, яких на обліку в області понад 37,7 тисяч.
За 9 ...

всё...


Категорії