Публикации за месяц: ФЕВРАЛЬ 2013


Головна мета нашої праці-покращення соціального захисту прав працівників та потерпілих на виробництві

13.02.13


    «Пройшло майже дванадцять років, як вступив в дію Закон України « Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” та розпочав свою діяльність Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. З цього часу громадяни нашої країни отримали надійні гарантії на соціальний захист у разі травмування на виробництві, насамперед, право на страхові виплати у разі повної або часткової втрати працездатності, загибелі годувальника чи внаслідок професійного захворювання.

  Відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Орджонікідзе є одним з 20-ти відділень у Дніпропетровській області, що виконує свої функції на теренах міста. У відділенні зареєстровано 991 суб’єкт господарської діяльності, на яких працює 10214 застрахованих осіб. Вони і є основними об’єктами уваги страхового експертавідділення. Протягом минулого року проведено 56 перевірок страхувальників на предмет дотримання правил охорони праці та створення безпечних умов праці. Під час перевірок виявлено майже 421 порушення законодавства ...


всё...


Забезпечуємо виконання статутних напрямів діяльності Фонду.


    Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Васильківському районі цілеспрямовано і послідовно працює над виконанням основних завдань: проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих, викликаних умовами праці; відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві та відшкодування матеріальної шкоди застрахованим та членам їх сімей.

   Система загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України гарантує нашим громадянам соціальний захист, охорону життя та здоров’я працюючих під час їх трудової діяльності. Першочерговим завданням цього видустрахування є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, які загрожують життю і здоров’ю працюючих, попередження виробничого травматизму, аварійності та професійної захворюваності. Профілактичні заходи повинні бути настільки ефективними, щоб шкідливі і небезпечні фактори впливу на здоров’я працюючих завжди були під контролем роботодавця, ...


всё...


СЕМІНАР–НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ФАХІВЦІВ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ.


   25 січня поточного року в приміщенні Покровської райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з питань охорони праці, який провели спеціалісти Дніпропетровського обласного центру агропромислового розвитку спільно з працівниками відділення ВД ФССНВУ у Покровському районі.

На семінар-навчання запрошено керівників сільськогосподарських товариств, фермерських господарств, структурних підрозділів, відповідальних осіб за охорону праці.

   Відкрив семінар начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації С.І. Яланський. Він зазначив, що такі семінари проводяться в районі раз на три роки згідно з Наказом головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації "Про охорону праці " та відповідно до "Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці ” від 26.01.2005 р. № 15.

   Для раціональної організації охорони праці на підприємстві посадові особи і спеціалісти повинні знати відповідні законодавчі та нормативно-правові акти, вчасно знайомити з ними своїх працівників, контролювати та вживати заходи щодо дотримання цих вимог. Тож важливу роль у попередженні травматизму та нещасних випадків, створенні належних безпечних умов ...


всё...


Категорії