Публикации за месяц: ФЕВРАЛЬ 2015


Підведені підсумки роботи у 2014 році

26.02.15


    26 січня поточного року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням начальника управління Н.Братко відбулося розширене засідання колегії управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області „Про підсумки діяльності робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області у 2014 році”.

    В роботі прийняли участь члени колегії, заступники начальника управління, начальники відділів управління, начальники відділень.

     У своєму виступі начальник управління Н.Братко детально розповіла про основні підсумки роботи по всім напрямкам діяльності Фонду та в розрізі відділень.

   Також акцентувала увагу присутніх на питаннях соціального захисту потерпілих з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

     Всі учасники отримали Інформаційно-аналітичну довідку про діяльність робочих органів у 2014 році, а за результатами засідання колегії прийнято відповідні рішення та визначено пріоритетні завдання на поточний рік.

     Наприкінці засідання оголошено, що рішенням колегії виконавчої дирекції Фонду від 19.02.2015 року № 26/03-15 за сумлінну працю, активну участь та ...


всё...


Розглянуто стан виробничого травматизму в м.Дніпропетровську


     25 лютого 2015 року відділенням виконавчої дирекції Фонду в м.Дніпропетровську на базі Державного підприємства „Виробниче об’єднання „Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова” проведена розширена нарада „Про стан виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах міста Дніпропетровська за 2014 рік та заходи по їх попередженню”.

    В нараді прийняли участь: заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області - начальник відділу профілактики виробничого травматизму – головний страховий експерт з охорони праці, представники територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради, Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, Дніпропетровського міського управління головного управління Держсанепідслужби в Дніпропетровській області, директори з охорони праці та спеціалісти служб охорони праці підприємств міста (80 осіб), страхові експерти з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду в м.Дніпропетровську та представники обласного об’єднання профспілок та профспілкових комітетів цехів ДП "ВО ПМЗ ім. Макарова”.

     На нараді розглянуто стан виробничого травматизму та професійних ...


всё...


19 лютого 2015 на сайті „Криворізький ресурсний центр” розміщена стаття відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Кривому Розі


19 лютого 2015 на сайті „Криворізький ресурсний центр” (www.krogerc.info) розміщена стаття відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Кривому Розі Дніпропетровської області інформує про зміни в законодавстві про соціальне страхування.


Нарада в управлінні щодо надання медико-соціальних послуг


  13 лютого поточного року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням першого заступника начальника управління Н.МАТВІЄНКО відбулася нарада із начальниками відділів медико-соціальних послуг та фахівцями відповідальними за забезпечення потерпілих на виробництві медико-соціальними послугами робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області на тему „Аналіз забезпечення медико – соціальними послугами потерпілих на виробництві в Дніпропетровській області у 2014 році та плани роботи на 2015 рік”.
  На нараді розглянуто стан забезпечення потерпілих на виробництві у 2014 році медико-соціальними послугами та плани роботи на 2015 рік.
  Обговорено питання співпраці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області з медико – соціальними експертними комісіями, лікувально – профілактичними, аптечними, санаторно-курортними закладами та протезно-ортопедичними підприємствами.
  Особу увагу приділено важливості своєчасного та в повному обсязі забезпечення медико-соціальними послугами потерпілих на виробництві, які переміщені з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції.
  За підсумками наради прийнято ряд рішень, направлених ...

всё...


Нарада в управлінні із страховими експертами з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області


    5 лютого 2015 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням начальника управління Надії Братко відбулася нарада із страховими експертами з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції Фонду з порядком денним: „Про виконання профілактичної діяльності служби страхових експертів в Дніпропетровській області у ІV кварталі 2014 року. Планові показники роботи страхових експертів у І півріччі 2015 року”.
   На нараді заслухано звіти страхових експертів з охорони праці відділень, які не виконали планові показники у IV кварталі 2014 року.
   Додатково розглянуто поточні проблемні питання, що виникають під час проведення розслідування нещасних випадків та професійних захворюваньКатегорії