Публикации за месяц: МАРТ 2013


Про проведення в управлінні наради щодо надання першої домедичної допомоги

26.03.13


  14 березня поточного року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням начальника управління Братко Н.І. відбулася нарада із страховими експертами з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області.

Розглянуто питання: надання першої домедичної допомоги потерпілим на виробництві.

  Важливість цього питання викладено в статті директора виконавчої дирекції Фонду В.Акопяна „Своєчасна допомога потерпілим на виробництві зменшує трагічність наслідків”, в якій зазначено, що медична допомога, надана потерпілому у перші 5-10 хвилин після травми значно збільшує його шанс на виживання та може запобігти важких ускладнень.

  Директор виконавчої дирекції Фонду неодноразово звертав увагу на необхідність володіння страховими експертами практичними навиками надання першої домедичної допомоги потерпілим.

Тому, управління запросило на нараду представників Дніпропетровської обласної організації товариства Червоного Хреста України, які докладно ознайомили присутніх із загальними принципами та показали на прикладах прийоми надання першої домедичної допомоги.

  Це перше навчання. В подальшому у відділеннях виконавчої дирекції Фонду ...

всё...


Залог успіху в умовах єдиного соціального внеску – взаємодія з роботодавцями.


     Майже три роки тому - 8 липня 2010 р. – Верховною радою України був ухвалений Закон «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Запровадження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування заплановано Програмою економічних реформ України на 2010–2014 роки.

   Положення даного Закону набирали чинності з 1 січня 2011 р. Його метою є підвищення ефективності роботи фондів соціального страхування через створення умов для уникнення дублювання ними функцій з обліку платників внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, збору страхових внесків, здійснення контролю за повнотою та своєчасністю сплати страхових внесків, скорочення адміністративних витрат фондів на виконання цих функцій. Цим Законом контроль за збором страхових внесків та своєчасність їх сплати покладено на Пенсійний фонд, проте Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві й нині працює по стягненню заборгованості зі сплати відповідних страхових внесків, яка виникла станом на 1 січня 2011 р. І це дуже важливий аспект роботи ...


всё...


Функціювання системи управління охороною праці на підприємстві – запорука успіху.


   Головним завданням страхування від нещасного випадку є проведення профілактичних заходів спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих, викликаних умовами праці. Відділенням Фонду в Покровському районі проводяться відповідні профілактичні заходи. З метою підвищення рівня знань з питань охорони праці і, як наслідок, зниження рівня травматизму, систематично організовуються та проводяться семінари-навчання щодо організації навчання посадових осіб та працівників підприємств та установ району з питань охорони праці.

   Так, в лютому 2013 р. на базі ТОВ ”Відродження” Покровського району проведено семінар-навчання за темою: "Функціювання системи управління охороною праці на підприємстві".

У семінарі взяли участь начальник відділення та страховий експерт ВВД ФССНВУ в Покровському районі, начальник Покровського РВ ГУ Держтехногенбезпеки в Дніпропетровській області Слюсар О.О., виконавчий директор товариства "Відродження” Левченко О.П., інженер з охорони праці Городюк А.А., керівники підрозділів, завідуючі механічними майстернями, авто гаражами господарства.

   Відкрила семінар Магльованна ...


всё...


Запобігання нещасним випадкам - пріоритетне завдання Фонду


   Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» виконання статутних функцій та обов’язків Фонду щодо запобігання нещасним випадкам покладається на страхових експертів з охорони праці, яких в Дніпродзержинському відділенні працює 3 чоловіки – це професіонали своєї справи.

    За 2012 рік до відділення виконавчої дирекції Фонду надійшло 85 повідомлень про нещасний випадок на виробництві в тому числі 5 нещасних випадків із смертельними наслідками, 16 випадків смерті працівників на виробництві та 5 повідомлень про професійні захворювання.

   Дієвим профілактичним заходом, який здійснює відділення Фонду, слід вважати участь страхових експертів з охорони праці в роботі комісій з розслідування нещасних випадків на виробництві. Це дає змогу впливати на процес розроблення заходів, які в подальшому унеможливлять повторення нещасних випадків за аналогічними причинами, притягнути до відповідальності керівників підприємств, які не створюють умови праці на кожному робочому місці відповідно до нормативно-правових актів, ...


всё...


Категорії