Публикации за месяц: МАРТ 2014


5 березня поточного року отримали ключі від нових автомобілів марки «Сенс» 42 інваліди внаслідок трудового каліцтва

07.03.14


   Відповідно до чинного законодавства України за рахунок коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві інваліди внаслідок трудового каліцтва забезпечуються спеціальними автомобілями, при наявності на це медичних показань.
   З початку існування Фонду інвалідам праці Дніпропетровщини було видано 451 автомобіль, з яких 23 отримали в грудні минулого року.
   5 березня поточного року отримали ключі від нових автомобілів марки «Сенс» 42 інваліди внаслідок трудового каліцтва, з них 24 – потерпілі від нещасних випадків та профзахворювань на підприємствах Кривого Рогу та шахтарського регіону.
   Вручення автомобілів проходило за участю начальника управління Н.І. Братко та начальників відділень.
  В управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області залишилось в черзі на забезпечення спецавтотранспортом 25 інвалідів внаслідок трудового каліцтва.
   Власники новеньких авто не приховували радісного хвилювання, адже тепер вони матимуть змогу більш активно й змістовно жити.


всё...


Про підсумки діяльності робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області у 2013 році


   4 березня поточного року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області відбулась підсумкова нарада з керівниками робочих органів виконавчої дирекції Фонду за 2013 рік.
     Відкрила нараду начальник управління ВД Фонду в Дніпропетровській області Н.Братко, яка доповіла порядок денний наради, розповіла про основні підсумки роботи робочих органів ВД Фонду за 2013 рік та шляхи вдосконалення системи соціального захисту потерпілих на виробництві, визначила найголовніші завдання робочих органів Фонду в цьому напрямку.
      Детальніше про проведену роботу по основним напрямам діяльності Фонду доповіли: начальник відділу відшкодування шкоди управління – Демченко М.Г., начальник відділу медичного обслуговування – М`ячін В.А., начальник відділу організації профілактики нещасних випадків та профзахворювань – Родкіна О.В., начальник відділу по роботі з роботодавцями – Савчук С.Є. та заступник начальника управління – начальник контрольно-ревізійного відділу – Христенко Г.М..
    Викладки аналітичного матеріалу супроводжувалися слайдами із використанням електронних технічних засобів.
      Також під час проведення наради були розглянуті проблемні ...

всё...


Категорії