Публикации за месяц: АПРЕЛЬ 2013


Відділенням виконавчої дирекції Фонду в м.Жовті Води проведено семінар-навчання щодо надання першої медичної допомоги

30.04.13


   За ініціативою відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Жовті Води та підтримки Жовтоводської міської організації Червоного Хреста 23 квітня 2013 року проведено семінар-навчання на тему «Порядок дій при наданні першої медичної допомоги при травмуванні або погіршенні стану здоров’я працюючих” для спеціалістів з питань охорони праці підприємств, установ та організацій міста, уповноважених трудових колективів з питань охорони праці та громадських інспекторів профспілкових організацій з питань охорони праці.

   До участі у заході також запрошено представників спеціалізованої медико-санітарної частини - 9 м. Жовті Води (СМСЧ-9), Східної об’єднаної організації професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості України, управління праці та соціального захисту населення Жовтоводського міськвиконкому, ЗМІ (телерадіокомпанія «Степ»).

  Основна мета семінару – навчання спеціалістів, які згідно своїх посадових або громадських обов’язків, першими прибувають на місце нещасного випадку практичним навичкам та порядку дій при наданні першої медичної допомоги при травмуванні або ...


всё...


Участь у прес-конференції
   25 квітня 2013 року начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Братко Н.І прийняла участь у прес-конференції для журналістів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці на тему „Сучасний стан промислової безпеки на підприємствах Дніпропетровщини та подальші шляхи зниження виробничого травматизму”, яка відбулася у прес-центрі ІА „Мост-Днепр”.

  Також у заході прийняли учать Іванко В.Л. - начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, Чернов Ю.М. - заступник голови Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок та Просандєєв О.І. головний державний експерт з умов праці та з питань охорони праці департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

   Обговорені питання:

- відзначення в Україні Всесвітнього дня охорони та заходи, які проводяться в області для привернення додаткової уваги суспільства, органів влади, роботодавців до проблем промислової безпеки та охорони праці;

- стан промислової безпеки та охорони праці на Дніпропетровщині;

- соціальний захист потерпілих на виробництві;

- профілактика виробничих ризиків, щоденного дотримання вимог безпеки на підприємствах, ...


всё...


Панахида по загиблих на виробництві та померлих від професійних захворювань в м.Дніпропетровську.


   23 квітня поточного року за ініціативою управлінням Фонду в Дніпропетровській області та під егідою облдержадміністрації в C пасо - Преображенському кафедральному соборі (м. Дніпропетровськ) відбулася Панахида по загиблим на виробництві та померлим від професійних захворювань.

  Запалити поминальні свічки прийшли представники управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області, відділення Фонду в м.Дніпропетровську, територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України (Держгірпромнагляду) у Дніпропетровській області, Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, обласного об’єднання профспілок.

   Проведенням поминальних заходів за загиблими на виробництві, а також закликом до усіх живих з нагадуванням про безцінність життя, про обережність та дотримання правил безпеки на робочих місцях, щорічно приєднуються до відзначення Всесвітнього дня охорони праці представники православної церкви.

   Свічки пам’яті про тих, хто загинув в результаті нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, запалили і запрошені у собор родичі загиблих, працівники підприємств та організацій Дніпропетровщини.

   Подібні поминальні служби по загиблих на ...


всё...


Відбулася зустріч з представниками громадських організацій


  18 квітня 2013 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області відбулася зустріч з представниками громадських організацій інвалідів праці, потерпілих та сімей робітників загиблих на виробництвах Дніпропетровської області.

   Громадські організації були представлені від обласної ГО „Мир”, Тернівської міської ГО шахтарів-інвалідів, Криворізької міської ГО „Довіра”, профспілкових організацій незалежноїпрофспілки гірників Українив м. Марганці та м.Першотравенську.

   Проведення зустрічі проходило згідно плану спільних дій в рамках підписаної 27 лютого 2013 року Угоди про взаємодію та співпрацю між громадською організацією інвалідів праці потерпілих та сімей робітників загиблих на виробництві Дніпропетровської області та управлінням виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області.

   На зустрічі розглянуто питання проведення перерахунку щомісячних страхових виплат з 01 березня 2013 року.

   В.о. начальника управління Матвієнко Н.В. детально доповіла про здійснення перерахунку та виплати підвищених сум щомісячних страхових виплат.

  Підвищені суми щомісячних страхових на початку квітня отримали 34907 потерпілих Дніпропетровської області.Навчань зайвих не буває


  Щорічно, починаючи з 2002 року, понад 50 країн світу за ініціативи Міжнародної конфедерації вільних профспілок трудящих, яку підтримала Міжнародна організація праці, відзначають Всесвітній день охорони праці.

  Указом Президента України від 18 серпня 2006р. №685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників офіційно визнаний і в Україні – 28 квітня наша держава разом з усім світом відзначатиме Всесвітній день охорони праці.

  У рамках Всесвітнього дня охорони праці службою страхових експертів відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м. Павлограді протягом квітня – травня 2013р буде проведено ряд заходів, мета яких – привернути увагу суспільства до питань безпеки праці на робочих місцях.

  На думку керівництва відділення Фонду від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м. Павлограді, здійснення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, має бути головним завданням і моральним обов’язком для всіх, ...


всё...


Категорії