Публикации за месяц: АПРЕЛЬ 2014


На Дніпропетровщині проходить Тиждень охорони праці

24.04.14


Дніпропетровськ, 23 квітня 2014 року

На Дніпропетровщині проходить Тиждень охорони праці

   У рамках Всесвітнього дня охорони праці на Дніпропетровщині з 22 по 28 квітня триває Тиждень охорони праці. В 2014 році за ініціативою МОП девізом Всесвітнього Дня охорони праці є – «Безпека праці та здоров’я під час виробництва та використання хімічних речовин».
   В рамках заходів щодо проведення Тижня охорони праці, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.04.2014 № 225/0/3-14, та за ініціативою управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області 23 квітня у Храмі Преображення Господнього відбулася Панахида по загиблих на виробництві та померлих від професійних захворювань.
Запалити свічки пам’яті про тих, хто загинув в результаті нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань прийшли представники облдержадміністрації, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Дніпропетровській області, Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, територіального ...

всё...


Категорії