Публикации за месяц: АПРЕЛЬ 2016


За чисте довкілля 2016

27.04.16


переглянути файл


Панахида по загиблим на виробництві та померлим від професійних захворювань


   25 квітня о 10 годині поточного року в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці (вул. Набережна Заводська, м. Дніпропетровськ) відбулась Панахида по загиблим на виробництві та померлим від професійних захворювань.
   Поминальна служба пройшла за ініціативи управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області. В спільній скорботі схилили голови члени сімей, друзі, знайомі, просто небайдужі, представники облдержадміністрації, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області, Федерації організацій роботодавців    Дніпропетровщини, головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, обласного об’єднання профспілок, підприємств, установ та організацій міста.
    Головна мета проведення – це заклик та нагадування усім живим про безцінність життя, про обережність і дотримання правил безпеки на робочих місцях.
    Одним із індикаторів розвитку суспільства є стан здоровя населення, зокрема працюючого.
    Актуальність даної тематики обумовлена тим, що сьогодні близько половини працівників в нашій країні, як і в європейських країнах, працюють в умовах стресу, а зростання кількості ...

всё...


ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до місцевих органів виконавчої влади,роботодавців, профспілок, засобів масової інформації,керівників і працівників підприємств, установ


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!


За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 №685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.

У 2016 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом „Стрес на робочому місці: колективний виклик”.

Одним з індикаторів розвитку суспільства є стан здоров’я населення, зокрема працюючого. За станом здоров’я окремої людини стоїть якість трудових ресурсів держави, продуктивність праці та обсяг валового внутрішнього продукту.

Психосоціальні ризики та стрес на робочому місці є одними з ...


всё...


Категорії