Публикации за месяц: МАЙ 2013


Участь начальника управління у семінарі-навчанні

30.05.13


  30 – 31 травня 2013 року територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області спільно з ЦК Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей проведено виїзний семінар-навчання для перших керівників підприємств елеваторної, переробної та хлібопекарської промисловості області з питань належної підготовки підприємств галузі до сезонних робіт, які активізуються зі стартом зернозбиральної кампанії.

  Відкрив та головував на семінарі заступник голови обласної державної адміністрації Нестеренко В.Г.

З доповіддю на тему „Щодо взаємодії та вимог Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань до роботи підприємств галузі” виступила начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Надія Братко.

  В своїй доповіді Н.Братко розповіла про відшкодування шкоди, заподіяної нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням; надання медико-соціальних послуг та виплати, що здійснюються Фондом; порядок віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності.

...
всё...


Засідання „Круглого столу” Дніпродзержинського лісового господарства


  17 травня 2013 року відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Дніпродзержинську провело на базі Курилівського лісництва державного підприємства «Дніпродзержинське лісове господарство» засідання «Круглого столу» з питання «Заходи по запобіганню нещасних випадків при гасінні пожеж в лісових масивах».

  В засіданні «круглого столу» прийняли участь лісничі Царичанського, Радянського, Миколаївського, Шульгівського лісництв, страхові експерти відділу профілактики нещасних випадків та профзахворювань відділення. Під час проведення заходу особливу увагу було приділено обговоренню виконання вимог безпеки під час гасіння лісової пожежі.

  На засіданні також обговорені питання попередження нещасних випадків при виконанні робіт, пов’язаних з лісогосподарським виробництвом. За період 2001-2012 роки та 1 квартал поточного року в Дніпродзержинському лісовому господарстві трапилось 3 нещасних випадки, останній із них в 2009 році.

   Виконання вимог Правил охорони праці для працівників лісового господарства залишається пріоритетним напрямом роботи спеціалістів господарства та контролюється страховими експертами з охорони ...


всё...


Категорії