Публикации за месяц: МАЙ 2014


Нарада в управлінні «Про стан виробничого травматизму та професійних захворювань в закладах освіти в І кварталі 2014 року»

21.05.14


  21 травня 2014 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням начальника управління Братко Н.І. відбулася нарада за участю представників департаменту освіти і науки облдержадміністрації, районних відділів освіти м.Дніпропетровська, обкому профспілки працівників освіти і науки, керівників та спеціалістів, відповідальних за стан охорони праці в закладах освіти м.Дніпропетровська, страхові експерти з охорони праці Фонду.
  Метою проведення наради стало привернення уваги органів виконавчої влади та керівників закладів освіти щодо стану виробничого травматизму в І кварталі 2014 року та розробка спільними зусиллями заходів щодо зменшення виробничого травматизму в закладах освіти Дніпропетровської області.
  Так, у І кварталі 2014 року в порівнянні з минулим роком рівень травматизму на виробництві по області збільшився на 10 осіб або на +6,7% (159 травмованих осіб проти 149) та зріс рівень смертельного травматизму на 2 особи або на +50% (6 осіб проти 4).
  В закладах освіти в звітному періоді ріст виробничого травматизму склав ...

всё...


Категорії