Публикации за месяц: ИЮНЬ 2013


Охорона праці під постійним контролем

21.06.13


  19 червня 2013 року начальник відділу організації профілактики нещасних випадків та профзахворювань – страховий експерт з охорони праці відділення ВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дніпродзержинську Долганюк В.П. та страховий експерт з охорони праці Волковий І.М. прийняли участь у засіданні виїзної колегії Криничанської районної державної адміністрації з питання дотримання вимог безпеки під час проведення збирання ранніх зернових культур підприємствами агропромислового комплексу Криничанського району.

  Колегія проводилася на базі селянського фермерського господарства«Дося», розташованого в селищі Вітрівка.

  Засідання колегії відкрив голова Криничанської районної державної адміністрації Коваль Ю.А. В роботі колегії взяли участь керівники підприємств агропромислового комплексу, професійної пожежної частини головного територіального управління МНС України в Дніпропетровській області, Криничанської районної санітарно-епідеміологічної станції, Криничанського районного центру зайнятості та інші.

  На засіданні колегії розглянуто дотримання вимог безпеки праці перед початком збирання та під час проведення збирання зернових культур. З цього питання від ...


всё...


Привітання до Дня медичного працівника


  16 червня професійне свято - День медичного працівника.

  Управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області плідно співпрацює з обласною клінічною лікарнею ім.І.І.Мечнікова та декількома міськими лікарнями.

  В обласній клінічній лікарні ім.І.І.Мечнікова знаходиться відділення профпатології, в якому за направленнями відділень Фонду та кошти Фонду проходять лікування потерпілі на виробництві із загостренням професійних захворювань. Це хворі з бронхо-легеневою патологією, захворюванням периферійної нервової системи та опорно-рухового апарату. У відділенні створено всі умови для проживання, обстеження та лікування. Потерпілі мають можливість відвідування „соляної кімнати”.

  У відділенні щороку проходить лікування понад 500 потерпілих від професійних захворювань. Вже у поточному році пройшли лікування 234 потерпілих та інвалідів.

  Колектив відділення, який очолює лікар вищої категорії з професійної патології Харківська С.В., надає потерпілим на виробництві кваліфіковане лікування, постійну підтримку, чуйність та увагу.

  За вагомий внесок у реалізацію державної політики в сфері охорони праці, плідну співпрацю з управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування ...


всё...


Привітання до Дня медичного працівника відділенням Фонду в м.Дніпродзержинську


   16 червня 2013 року відзначався День медичного працівника.

Напередодні цього свята начальник відділення Виконавчої Дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Дніпродзержинську В.П.Ігнатоваразом із начальником відділу медичного обслуговування потерпілих Ліпським Г.Ф. привітали працівників медичних установ міста, з якими у відділені Фонду налагоджені тісні взаємовідносини щодо роботи по відновленнюздоров’я потерпілих на виробництві протягом всього періоду існування Фонду.

Ігнатова В.П. висловила слова щирої подяки всім медичним працівникам, які дарують потерпілим свою увагу, душевну рівновагу і непідробне співчуття.

   За доручення начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області Братко Н.І., Ігнатова В.П. вручила Подякууправління Фонду головному лікарю комунального закладу «Дніпродзержинська станція швидкої медичної допомоги» Сайю Костянтину Григоровичу за плідну співпрацю з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та з нагоди Дня медичного працівника.Семінар в управлінні зі спеціалістами, відповідальними за роботу з роботодавцями.


  13 червня поточного року в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням заступника начальника управління В.О.Лисенко проведено семінар – нараду з працівниками відділень, відповідальними за роботу з роботодавцями на тему «Підсумки роботи за 5 місяців 2013 року та обговорення питань діяльності Фонду в умовах єдиного внеску».

   В своїй доповіді В. О. Лисенко зупинилась на виконанні планових показників по надходженню коштів від сплати пені та адміністративних штрафів за правопорушення з посадових осіб страхувальників, а також розглянула стан недоїмки по області та проведену роботу по її стягненню.

  Начальник відділу по роботі з роботодавцями Савчук С.Є. ознайомила учасників наради з актуальними питаннями діяльності Фонду в умовах єдиного внеску. Проінформувала про результати проведеного управлінням аналізу автоматизованої системи збору, накопичення та обробки даних про страхувальників - роботодавців і добровільно застрахованих осібстаном на 01.06.2013 року.

   Проведений аналіз роботи показав, що має місце віднесення страхувальників до видів економічної діяльності, які ...


всё...


Дотриманню вимог безпеки праці під час зернозбиральних робіт першочергову увагу


  Незабаром розпочнеться комплекс робіт по збиранню зернових. З метою покращення профілактики виробничого травматизму під час жнив відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Новомосковську разом з міською організацією «Товариства Червоного Хреста» проведено семінар для керівників та інженерів з охорони праці підприємств агропромислового комплексу Новомосковського району.

  Присутніх ознайомили з основними принципами надання першої домедичної допомоги, правилам безпечного виконання польових робіт та забезпечено інструкціями з охорони праці і пам’ятками.

Необхідність виконання такої роботи це вимога сьогодення. Адже за даними журналу «Охорона праці» в 2012 році на підприємствах АПК травмовано 979 працівників і загинуло 116 осіб. Найбільше нещасних випадків сталося на підприємствах сільського господарства – травмовано 526 і загинуло 68 працівників. При цьому кожний восьмий смертельний випадок стався у фермерських господарствах. За кількістю нещасних випадків зі смертельним наслідком Дніпропетровщина посіла 4 місце.

  Основні причини нещасних випадків: порушення трудової і ...


всё...


Категорії