Публикации за месяц: ИЮНЬ 2016


Спартакіада серед інвалідів праці „Сила духу”

30.06.16


   21-24 червня 2016 року в м. Ужгороді відбулася четверта Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці „Сила духу”.

   Захід пройшов за організаційної та інформаційної підтримки виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

  Наша команда починаючи з 2013 року поступово підвищувала свою майстерність та покращувала результати. У 2013 році наша команда зайняла 8 місце, у 2014 році посіла 4 місце, у 2015 році - 3 місце. Тому, саме цього року спортсмени Дніпропетровщини були налаштовані на перемогу та мали за мету здобути найкращих досягнень у змаганнях.

   Керівництво обласного управління виконавчої дирекції Фонду на чолі з начальником управління Надією Іванівною Братко всіляко сприяло вирішенню технічних і матеріальних проблем та надихало команду на досягнення найвищого результату .

Збірна команда Дніпропетровщини була сформована з переможців відбірних регіональних спортивних змагань за участю потерпілих на виробництві. Команду Дніпропетровської області представляли 11 спортсменів з міст Новомосковська, Жовтих Вод, Павлограда, Першотравенська, ...


всё...


Проведено нараду, щодо питань розслідування професійних захворювань


   02 червня поточного року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області за участі фахівців відділу з питань гігієни праці головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено нараду зі страховими експертами з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області щодо питань розслідування причин виникнення професійних захворювань.

   Актуальність даної теми обумовлена тим, що Постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 №96 «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань праці» функції повноважень з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та функції із здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників покладено на Державну службу України з питань праці, але на даний час нормативно-правові акти з гігієни праці не приведено у відповідність до чинного законодавства.

...
всё...


Категорії