Публикации за месяц: ИЮЛЬ 2013


Нарада в рамках Угоди про взаємодію і співпрацю

30.07.13


   В рамках Угоди про взаємодію і співпрацю, підписаної в березні 2012 року, між управлінням виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області і Дніпропетровським обласним об’єднанням профспілок 29 липня поточного року пройшла нарада «Про результати роботи по профілактиці виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах Дніпропетровської області в І півріччі 2013 року» за участю голови Федерації організації роботодавців області. Також у нараді прийняли участь страхові експерти з охорони праці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області, представники органів Держгірпромнагляду, голови галузевих профспілкових організацій, технічні інспектори профспілок, керівники служб охорони праці підприємств області.

   З доповіддю виступила начальник управління Надія Братко «Про стан професійних захворюваньна підприємствах області та підсумки діяльності робочих органів Фонду в І півріччі поточного року».

   У своєму докладі Братко Н.І. зробила детальний аналіз стану професійної захворюваності в області та висловила стурбованість щодо збільшення кількості професійних захворювань у І півріччі 2013 року (підприємства ПАТ „ДТЕК Павлоградвугілля”, ПАТ ...


всё...


Робоча нарада страхових експертів з охорони праці


   29 липня 2013 року в приміщенні управління виконавчої дирекції Фонду під головуванням заступника начальника управління В.Лисенко відбулася робоча нарада зі страховими експертами з охорони праці відділень виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області.

  На нараді розглянуто наступні питання:

- стан виробничого травматизму та профзахворювань на підприємствах Дніпропетровської області;

- проведення робочими органами Фонду профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, в т.ч. підготовка списків осіб, які потребують навчання з питань охорони праці підприємств для проходження навчання в 2013 році за кошти Фонду;

- виконавча дисципліна в частині складання звітів страховими експертами.

  За підсумками наради прийнято відповідне рішення про вдосконалення профілактичної роботи страхових експертів щодо зменшення виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах Дніпропетровської області.Медичній реабілітації - постійну увагу


  Одним з найважливіших завдань Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України є відновлення здоров’я та працездатності потерпілих, повернення їх до активного суспільного життя. Успішне виконанняцього завдання стало можливим завдяки плідній співпраці відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Дніпропетровську з лікувально-профілактичними закладами та КЗ «Обласний клінічний Центр медико-соціальної експертизи» Дніпропетровської обласної ради» .

   Протягом майже 12 років відділення укладає договори про надання медичних послуг потерпілим на виробництві від трудового каліцтва або професійного захворювання з закладами охорони здоров’я, в яких є можливість отримання потерпілими висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги на сучасному рівні розвитку медичної науки.

  Підтвердженням цього є те, що ці лікувальні установи є клінічною базою Дніпропетровської державної медичної академії для підготовки майбутніх лікарів, в яких працюють провідні спеціалісти по профілям, відомі не лише в області, а і за межами України, а саме:

- Комунальний заклад «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №2» Дніпропетровської обласної ради» - ...


всё...


Нагальні питання поточної діяльності робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області за попередніми підсумками роботи у І півріччі 2013 року


   19 липня в приміщенні управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області відбулася робоча нарада з начальниками (в.о. начальників) відділень виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області під головуванням заступника начальника управління Наталії Матвієнко. Також в нараді прийняли участь заступники начальника управління та керівники самостійних структурних підрозділів управління.


  На нараді розглянуто та прийнято рішення з наступних питань порядку денного:

   - про надання медико-соціальних послуг потерпілим на виробництві;

  - про здійснення страхових виплат;

  - про підсумки діяльності по роботі з роботодавцями;

  - про стан виробничого травматизму і профзахворюваності в області;

  - про основні порушення, виявлені в ході перевірок відділень виконавчої дирекції Фонду.Категорії