напиток гербалайф, гербалайф официальный сайт цены, рецепты для снижения веса

Публикации за месяц: АВГУСТ 2013


Головна передумова страхових виплат - сплата внесків

30.08.13


  Головною передумовою здійснення страхових виплат, надання соціальних послуг потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваньта проведення профілактики виробничого травматизму на підприємствах є своєчасна та в повному обсязі сплата страхувальниками страхових внесків. Виконання статутних завдань Фонду потребує значних грошових коштів, що формуються за рахунок страхових внесків, сплачених роботодавцями згідно діючого законодавства.

  Станом на 1 липня 2013 року на обліку в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області перебуває 125251 страхувальник, в тому числі 85 352 – юридичні особи, 39 899 – фізичні особи, які використовують найману працю. Протягом першого півріччя кількість платників єдиного внеску збільшилась на 3%, або 3634 страхувальника.

  Роботодавці сплачують єдиний внесок залежно від класу професійного ризику виробництва, до якого їх віднесено за видами їх економічної діяльності.

  Питання відповідності виду діяльності за яким сплачуються єдиний внесок до фактично здійснюваного, належить до ...


всё...


Реалізація соціальних прав та інтересів потерпілих на виробництві


    На сучасному етапі розвитку України одним із основних пріоритетів держави та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань є прагнення поліпшити соціальний захист людини в процесі її трудової діяльності та у разі виникнення нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

   Дія Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" поширюється на осіб, які працюють на умовах трудового договору (контракту) та на осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності.

   Основним завданням страхування від нещасного випадку на виробництві є відшкодування матеріальної шкоди потерпілим і членам їх сімей.

   Починаючи з перших днів існування Нікопольського відділення Фонду соціальний захист потерпілих на виробництві та членів їх сімей міста Нікополя та Нікопольського району має позитивну динаміку на всіх рівнях: збільшено розміри соціальних виплат, зростають якість і кількість соціальних та реабілітаційних послуг.

   ...


всё...


Проведено розширену виїзну колегію управлінням виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області.


   22 серпня 2013 року в місті Нікополі проведено розширену виїзну колегію управлінням виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області присвячену 13-й річниці створення Фонду.

  До участі у колегії запрошені начальники відділень, заступники начальника управління, начальники відділів управління.

  Відкрила засідання начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Н.Братко, яка доповіла про основні етапи становлення Фонду по всіх напрямках діяльності та підвела підсумки роботи Управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області за 13 років існування. В своєму виступі начальник управління відмітила питання, які потребують особливої уваги та поставила конкретні завдання роботи управління та робочих органів виконавчої дирекції Фонду В дніпропетровській області.

  З доповіддю про роботу відділення виконавчої дирекції Фонду в м.Нікополі виступила начальник відділення Воронова М.А.

   За підсумками наради прийнято відповідне рішення.

  Наприкінці засідання начальник управління оголосила про нагородження працівників, колективи відділень Почесними грамотами та подякамиз нагоди 13-ї річниці Фонду


В Дніпропетровську проведено обласні змагання серед потерпілих на виробництві та інвалідів праці


  В місті Дніпропетровську 15 серпня поточного року на баскетбольному майданчику парка ім.Глоби проведено обласні змагання серед потерпілих на виробництві та інвалідів праці.
Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровський області на базі обласної організації фізкультурно-спортивного товариства „Спартак” проведено обласні змагання серед потерпілих на виробництві та інвалідів праці.
  Змагання проходили в рамках Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці „Сила духу” з 4-х видів спорту: бомбаскет, дарсту, шахів та шашок.
  У змаганнях прийняли участь потерпілі з міст Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Жовті Води, Кривого Рога, Нікополя, Павлограда, Першотравенська, Синельникове та Тернівки.
   Бригадою суддів визнано переможців з:
     бомбаскету – Деніченко Ю.В. (м.Павлоград);
     дарсту – Шостак В.М.(м.Жовті Води);
     шахів – Березка О.С. (м.Жовті Води);
     шашок – Васильєв О.В. (м.Кривий Ріг).
  Переможці змагань приймуть участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед ...

всё...


Категорії