Публикации за месяц: АВГУСТ 2016


Нарада з начальниками (в. о. начальників) відділень виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області

19.08.16


   18 серпня поточного року відбулася наради з начальниками (в. о. начальників) відділень виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області „Про підсумки роботи робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в Дніпропетровській області у І півріччі 2016 року”
В роботі прийняли участь начальники відділень та начальники відділів управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області.
   З доповіддю виступила начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області Братко Н.І., яка наголосила про підсумки роботи робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в Дніпропетровській області у поточному періоді
   За результатами роботи у першому півріччі 2016 року та з нагоди 16-річчя утворення Фонду подякою управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровської області від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України були відзначені трудові колективи відділень виконавчої дирекції Фонду в м. Кривому Розі, в м. ...

всё...


Засідання головних бухгалтерів робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровської області з питання використання ПРОЗОРРО


   З 1 серпня 2016 року в Україні всі державні закупівлі повинні здійснюватися через систему ProZorro. Зокрема, тепер використовувати ProZorro зобов'язані також місцеві органи влади, комунальні підприємства та інші організації, які використовують кошти платників податків.
    З цього приводу в приміщенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 17 серпня відбулось засідання головних бухгалтерів робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровської області.
Нараду відкрила начальник управління Братко Н.І. зазначивши, що повний перехід на електронну систему означає, що відтепер всі закупівлі товарів, робіт та послуг, уразі якщо вартість таких товарів не перевищує межі, встановлені Законами України "Про здійснення державних закупівель”, „Про публічні закупівлі”, здійснюються через систему електронних закупівель ProZorro.
    З роз’ясненнями основних положень Закону України „Про публічні закупівлі” та відповідальність за порушення вказаного законодавства виступив головний спеціаліст юридичного відділу управління Анастасіаді С.Г.
    Головний бухгалтер управління Пашенко О.П. надала консультації щодо ...

всё...


Категорії