Публикации за месяц: СЕНТЯБРЬ 2013


Нарада по вивченню позитивного досвіду впровадження СУОП

16.09.13


    12 вересня 2013 року відділом організації профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань відділення ВД Фонду в м. Дніпродзержинську проведено нараду по вивченню позитивного досвіду роботи, впровадженню та ефективному функціонуванню системи управління охороною праці в селянському фермерському господарстві «Дося».
  На нараді присутні керівники та відповідальні особи за стан охорони праці підприємств: ФГ «Джерела», ФСГ «Золотий ранок», ПП «Аграрій-2007», ФОП Танцюра Федір Федорович, ФГ «Струмок», СФГ «Клен», СФГ «Викинг», ФОП Юрів Василь Іванович, СФГ «Перспектива».
Селянське фермерське господарство «Дося» знаходиться в селі Вітрівка Криничанського району. Основний вид діяльності підприємства - це вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Сучасною сільськогосподарською технікою обробляється понад 1700 гектарів земельних часток (паїв).
   В господарстві створена служба охорони праці, розроблена та ефективно функціонує система управління охороною праці. Підтвердженням цього є те, що за період існування підприємства не допущено жодного нещасного випадку.
Досвід роботи щодо ...

всё...


Семінар-навчання для фахівців відділень


   З метою забезпечення проведення належного оформлення справ про страхові виплати потерпілих на виробництві, по яким сплив дворічний строк зберігання після припинення страхових виплат, для передачі справ до відомчого архіву робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області, 5 вересня поточного року в управлінні проведено семінар-навчання зі спеціалістами відділень, відповідальними за цей напрямок роботи.

    Заступник начальника управління Лисенко В. надала детальні роз’яснення щодо оформлення справ тривалого зберігання у відповідності з Правилами роботи архівних підрозділів органів державної влади, підприємств, установ і організацій, затверджених наказом Державного комітету архівів України від 16.03.2001 № 16.

   Окремо зупинилася на перевірці документів у справах про страхові виплати потерпілих на виробництві, нумерації аркушів справ, складанні внутрішнього опису документів, засвідчуваного напису справи, оправленні справи та продемонструвала підшивання справи.

    У навчанні прийняла участь начальник відділу відшкодування шкоди Демченко М., яка відповіла на питання учасників семінару щодо наявності у справі потерпілого необхідних документів.

    Представник відділення ...


всё...


Категорії